FALUTÕRTÉNET  FALU ADATOK  FÓRUM  FOTÓ ALBUM EGYÉB facebook  Magyarul  English  
Gy.I.K. Keresés Taglista Csoportok  - Regisztráció  - Profil  - Privát üzeneteid  - Belépés
Sikerült összekötni a Fórumot a Facebookkal
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék > Hírek, újdonságok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

albert
Site Admin

Hozzászólás Elküldve: Pént. Jan. 13, 2012 6:43 am    Hozzászólás témája: Sikerült összekötni a Fórumot a Facebookkal Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

Van egy jó hirem. Sikerült (legalább is ugy nézki) összekötni a Fórumot a Facebookkal, ami azt jelenti, ha valaki ir valamit a fórumon, automatikusan bejegyzi a facebook-on. Szoval a két kommunikacios csatorna valahol csatlakozik... Hadd lássuk mire lesz jó Smile
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Vissza az elejére

albert
Site Admin

Hozzászólás Elküldve: Szer. Jan. 25, 2012 11:19 pm    Hozzászólás témája: A facebook-bol feltöltöttem a képeket a képesalbumba Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok,

Beleegyezésetekve élve, átmásoltam a facebook-ról a képeket a Rava képesalbumba. Arra gondolotam, hogy lehet vannak olyanok, akik nem igen lelkesednek a Facebookért és inkább megnézik öket a weblapon. Amelyeket személyesnek találtam, azokat a tulajdonos neveivel a Személyes fotóalbumok alá helyeztem, a többit pedig a Rava képek alá (Facebookól begyüjtött képek). Ha bármi kifogásotok, vagy esetleg ötletetek van szivesen várom.
Felhasználó profiljának megtekintésePrivát üzenet küldése
Vissza az elejére

Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék > Hírek, újdonságok
1 / 1 oldal
    Időzóna: (GMT 0)

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.